14 квітня у Кривому Розі завершено опалювальний сезон 2020-2021 рр. Відповідне рішення, про його закінчення, було ухвалене 17 березня ...

You are watching: Cartilage grows in two ways appositional and interstitial. what is appositional growth


Нагадуємо, що за спожиті послуги необхідно розраховуватися до 25-го числа щомісяця!Шановні споживачі!Внесіть у свій перелік ...
Сплачувати за отримані теплову енергію та послуги з централізованого опалення - прямий обов’язок споживачів!Що робити, у разі вже існу ...
*

6 опалювальних котелень, обладнаних 31 паровими та водогрійними котлами, які здійснюють виробництво теплової енергії
*

здійснюємо постачання теплової енергії населенню, бюджетним організаціям та іншим споживачам Жовтневого, Саксаганського, частково Довгинцівського та Інгулецького районів м. Кривого Рогу.
*

Для транспортування теплової енергії ми утримуємо насосні станції, десятки центральних теплових пунктів, без яких неможливо доставити тепло в будинки.
*

теплопостачальна організація у місті Кривий Ріг, що здійснює постачання теплової енергії мешканцям Покровського, Інгулецького, Саксаганського та Довгинцівського адміністративних районів міста.

На балансі АТ “Криворізька теплоцентраль” є 6 джерел теплопостачання, обладнаних 31 паровими та водогрійними котлами, які здійснюють виробництво теплової енергії.


Товариство здійснює діяльність на підставі ліцензій на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, а також надає послуги з централізованого опалення.

Метою діяльності АТ «Криворізька теплоцентраль» є одержання прибутку на основі здійснення виробничої, комерційної, посередницької та іншої діяльності, в порядку та за умов, визначених чинним законодавством та Статутом Товариства.

На балансі АТ “Криворізька теплоцентраль” є 6 джерел теплопостачання, обладнаних 31 паровими та водогрійними котлами, які здійснюють виробництво теплової енергії.

Магістральні тепломережі транспортують теплоносій від джерел теплопостачання до розподільчих (внутрішньоквартальних) теплових мереж. Розподільчі мережі підводять тепло до теплового вузла кожного будинку.

Довжина магістральних тепломереж, які знаходяться на балансі та експлуатуються АТ «Криворізька теплоцентраль» складає ~ 88 км у двотрубному обчисленні.

See more: Florida Gulf Coast Basketball Coach Es, Florida Gulf Coast Eagles Coaches

Довжина розподільчих теплових мереж в системі централізованого теплопостачання АТ «Криворізька теплоцентраль» складає ~ 294 км у двотрубному обчисленні.